dyskoteki w londynie

Odwiedzając Londyn bez wątpienia należy spróbować także nocnej strony życia, jaka tu panuje. Niezależnie od preferencji i oczekiwań, każdy znajdzie tu coś dla siebie. Nieważne na co masz ochotę: chcesz popijać szampana przy jednym z najlepszych barów, przetańczyć całą noc w światłach dyskotek, czy też pośpiewać na imprezie karaoke razem z przyjaciółmi - niezliczone bary, kluby i restauracje oferują szeroki wachlarz usług, dzięki którym nie sposób jest się tu nudzić.

Soho

dyskoteka londynJeżeli imprezować, to najlepiej na Soho. To centralna część dzielnicy West End, znana z licznych imprez. Pełno tu klubów, dyskotek, restauracji i pubów. Tutaj można najpełniej doświadczyć nocnego życia Londynu i poczuć magię tego miasta.

Warto też wiedzieć, że Soho uchodzi za miejsce w którym najwyraźniej widoczna jest wielokulturowość Londynu. Jest synonimem przemysłu, handlu, kultury i rozrywki - stanowi część artystycznego West Endu. Mieszkają tu zarówno bogacze, jak i biedacy. Dzielnica ta przez wieki przygarniała imigrantów z różnych stron świata. Dziś Soho nawiązuje do otwartości obyczajów - jest tu spora ilość barów dla gejów i transwestytów. Jest w tym samym stopniu dzielnicą chińską, historyczną, czerwonolatarnianą, jak i snobistyczną, a adres zamieszkania w tym rejonie jest marzeniem wielu londyńskich nowobogackich. Sąsiedztwo przybytków płatnego seksu bynajmniej nie obniża cen zakupu nieruchomości w Soho.

Najlepsze kluby w Londynie

Dodatkowo, warto odwiedzić jedne z najpopularniejszych klubów w stolicy:

najlepsze kluby w londynieKlub Fabric

Jest to lokal dwupoziomowy, w którym znajdziemy 3 bary, 2 duże sale do tańczenia oraz vip room. Zabawa trwa całą noc. W klubie najczęściej grana jest muzyka elektroniczna (progresive, trance, elektro house), grają tu najlepsi dj'e z całego świata, czasem odbywają się koncerty. Do zalet klubu należy zaliczyć to, iż jest naprawdę dużo miejsca na parkietach, oraz sporo miejsc siedzących, w ogóle dużo przestrzeni, wielu ochroniarzy sprawia, że czujemy się bezpiecznie, system nagłaśniający jest rewelacyjny, muzyka wibruje wokół uczestników, na dodatek wspaniałe efekty wizualne wywołane przez grę świateł i lasery sprawia, że zabawa w Fabric jest niezapomnianą przygodą. Dodatkowym plusem jest to, że w Fabric bawimy się aż do 8 rano!

Klub Pacha

Słynny klub Ibiza Pasha mieści się na przeciwko stacji metra Victoria. Budynek pochodzi z 1920, jest wykończony bardzo stylowo: oryginalna dębowa boazeria i sufit z barwionego szkła sprawiają, że poza świetną zabawą, w klubie Pacha znaleźć możemy też prześwitującą przez tłumy, magiczną aurę tego miejsca - stary dobry czas. Pacha London przyciąga również najlepszych DJ'ów i gospodarzy popularnych nocy klubowych na świecie, takich jak Hed Kandi czy Kinky Malinki.

Notting Hill Arts Club

Notting Hill Arts Club jest miejscem do zabawy znajdującej się po wyrafinowanej stronie miasta. Klub ten oferuje sporo na gruncie muzycznym: od elektroniki, do nu jazzu, w tym także występy na żywo. Dodatkowym plusem jest wolny wstęp do Death Disco w środy oraz pokazy Rough Trade w soboty po południu. Niestety, możemy spodziewać się tu również sporych kolejek.

Klub Egg

kluby nocne londynStylowy klub z trzema kameralnymi piętrami i odkrytym dziedzińcem przypominającym kluby na Ibizie sprawia, że Egg zdecydowanie wyróżnia się wśród innych londyńskich klubów. Można tu ochłodzić się i zrelaksować pijąc drinka pod gołym niebem, oraz obserwować wschód słońca z niedzielnych sesjach śniadaniowych.

Cargo 

To świetne miejsce mieszczące się pod łukami kolei, prezentuje bardzo różne rodzaje muzyki, jest ciepłe i przyjazne. Nie można przgapić też swerwowanych tam przysmaków z całego świata. W piątki przed godziną 22.00 - wstęp wolny!

kluby w londynieW dalszej klasyfikacji znajdują się takie kluby jak Heaven, Plan B, Cafe 1001, THAT Club, Madame Jo Jo's oraz wiele wiele innych. Niezależnie od tego, czego szukasz i dokąd trafisz, szanse na dobrą zabawę są naprawdę ogromne!

Więcej informacji na temat gdzie i jak imprezować znaleźć można min. na stronie viewlondon.co.uk.

tagi: dyskoteki londyn, dyskoteka londyn, dyskoteki w londynie, Soho, Fabric, Pacha, Notting Hill Arts Club, Egg, Cargo

Marta Magnowska (zuz77)