Polorama
Polorama - strona głowna Home | Artykuły | Ogłoszenia | Katalog polskich firm | Miejsca użytkowników | dodaj ogłoszenie

Regulamin serwisu Polorama

Niniejszy regulamin określa zasady obowiązujące w serwisie społecznościowo-informacyjnym Polorama, funkcjonującym pod domeną http://polorama.com. Regulamin określa prawa użytkowników oraz pracowników Poloramy w zakresie modyfikowania treści portalu, jak również zakres praw autorskich Poloramy jako podmiotu zarządzającego i prowadzącego serwis.

Korzystanie z serwisu jest równoważne z akceptacją postanowień zawartych w regulaminie. Portal Polorama.com zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu w dowolnym czasie bez powiadamiania o tym końcowego użytkownika.

Zapraszamy do korzystania z zasobów serwisu,

Zespół Poloramy

 

 

Prawa użytkownika i odpowiedzialność serwisu

1. Portal Polorama.com nieodpłatnie udostępnia zarejestrowanemu użytkownikowi innowacyjne narzędzia służące komunikacji i publikacji treści. Użytkownik ma prawo do wyłącznej edycji i prowadzenia swojego bloga, korzystania z modułu prywatnych wiadomości, jak również nieodpłatnego dodawania nowych ogłoszeń i lokalizacji, za wyjątkiem sytuacji opisanych w pkt. 2.

2. Portal Polorama.com nie odpowiada za treść ogłoszeń i wpisów dokonanych przez użytkowników serwisu. Administracja portalu zastrzega sobie prawo do edycji bądź usuwania wpisów, które naruszają w jakikolwiek sposób aktualnie obowiązujące normy prawne i ogólnie przyjęte zasady kultury osobistej. Poza działem ogłoszenia bez zezwolenia zabronione jest także reklamowanie produktów, usług, bądź innych domen internetowych, ze szczególnym uwzględnieniem serwisów konkurencyjnych.

3. Portal Polorama.com zastrzega sobie prawo do usuwania ogłoszeń noszących znamiona próby oszustwa. Ogłoszenia z działu "Dam pracę" muszą zawierać podstawowe informacje, tj. nazwa firmy/agencji, informacja o płacy i warunkach pracy, adres agencji oraz dane kontaktowe (tel, mail, adres strony www).

 

Prawa autorskie

Pełnię praw do nazwy serwisu, wszelkich elementów graficznych i opublikowanych w portalu materiałów, posiada firma 2B Interface Ltd. z siedzibą w Bedford Business Centre, Manton Lane, Bedford MK41 7PH, England, zarejestrowaną w Anglii i Walii, nr rejestru firmy 5349060, nr rejestru VAT 865389081. Kopiowanie materiałów bez pisemnej zgody portalu jest zabronione.